Zenit Home; yaşam ve çalışma alanlarınıza farklı bir hava katar... 0537 239 93 96

Hatay Duvar Kağıdı & Kaplama İşleri Antakya Defne

  • Anasayfa
  • /
  • s
  • /
  • Hatay Duvar Kağıdı & Kaplama İşleri Antakya Defne

Duvar kağıtları dendiği zaman halen bazılarımızın aklıma aklımıza gelen, küçük ve sürekli desenlerin yer aldığı, odanın dört duvarının birden kaplandığı, hatta çoğu kez uysun uymasın, evin tüm odalarının tüm duvarlarının kaplandığı, özelliksiz, badana yerine kullanılan modeller artık 80’li yıllarda kaldı. Günümüzde ithal ve yerli birçok firma her zevke ve tasarım stiline uygun, değişik renklere ve desenlere sahip, birbirinden çarpıcı modellerde duvar kağıtları üretiyorlar.

Vinil, tekstil tabanlı vinil, simplex duvar kağıtları, emboss duvar kağıtları ve boyanabilir duvar kağıdı modelleri gibi birçok farklı malzemeden üretilen duvar kağıtları, evlerin dekorasyonunda karakter belirleyen bir unsur haline geldi. Cesur renk seçimleri, büyütülmüş muhteşem fotoğraflar, dijital baskı sayesinde kusursuz görünüm, değişik efektler, el boyaması gibi görünen modeller ve daha birçok enteresan tasarım bulmak mümkün. Tarzınız ister klasik isterse de modern olsun, ister etnik desenlerden hoşlanın isterse de grafik desenlerde, ya da romantik, kırsal, urban, pop art gibi farklı bir dekorasyon anlayışınız olsun, beğenilerinize de hitap eden, mobilyalarınız ile uyum sağlayan, evin karakterini belirleyen bir duvar kağıdı modeli bulabilirsiniz.

Unutmayın ki, dekorasyon bir bütündür; tüm mobilyalar, renkler ve desenler birbiri ile uyum içerisinde olmalıdır. Aksi takdirde, evinizdeki her bir parça ayrı ayrı estetik bir görünüme sahip kaliteli bir ürün olsa dahi, evinizin genel dekorasyonunda bir rüküşlük söz konusu olur. Dekorasyonda renk kullanımı ile ilgili sorulması gereken asıl soru; ’Hangi renkler birlikte kullanılmalıdır?