Zenit Home; yaşam ve çalışma alanlarınıza farklı bir hava katar... 0537 239 93 96

Tüm Hizmetlerimiz

Hatay İşyeri & Ofis Tasarımı / Dekorasyonu Antakya Defne

Gelişen teknoloji ve iletişim sistemleri ile birlikte mesai sistemi de giderek değişiyor. Özellikle internet üzerinden yapılan işlerde veya sadece online iletişim gerektiren işlerde, home ofis kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Siz de evde çalışmaya ihtiyaç duyuyorsanız ve buna uygun bir işiniz varsa, evinizde bir alanı kolayca home ofis haline getirebilirsiniz. Home ofis dekorasyonuna başlarken ilk işiniz ofis [...]
DETAYLARI GÖRÜNTÜLE

Hatay Duvar Kağıdı & Kaplama İşleri Antakya Defne

Duvar kağıtları dendiği zaman halen bazılarımızın aklıma aklımıza gelen, küçük ve sürekli desenlerin yer aldığı, odanın dört duvarının birden kaplandığı, hatta çoğu kez uysun uymasın, evin tüm odalarının tüm duvarlarının kaplandığı, özelliksiz, badana yerine kullanılan modeller artık 80'li yıllarda kaldı. Günümüzde ithal ve yerli birçok firma her zevke ve tasarım stiline uygun, değişik renklere ve [...]
DETAYLARI GÖRÜNTÜLE

Hatay Dış Dekorasyon Bahçe Dekoru Antakya Defne

Genellikle dinlenme ve sosyalleşme amaçlarıyla kullandığımız bu yaşam alanları huzurlu ve fonksiyonel bir dizayn ile dekore edilmediği takdirde bu alanlarda geçirdiğimiz zamanın kalitesi de düşecek ve bu da dış mekanların keyfine tam olacak varamamamıza sebep olacaktır.

DETAYLARI GÖRÜNTÜLE

Hatay İç Dekorasyon Defne Antakya

Evlerimiz bizim karakterimizi, yaşam tarzımızı, beğenilerimizi, zevklerimizi yansıtan, bizden bir parça olan ve hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz sığınaklarımızdır. Dolayısıyla da en özel ve bize ait alanımız olan evlerimizin görünümü, fonksiyonelliği ve konforu yaşam kalitemizi belirleyen ana unsurlardan biridir.

DETAYLARI GÖRÜNTÜLE

Hatay Aydınlatma Ürünleri Antakya Işıklandırma Sistemleri

Aydınlatmalar ev dekorasyonun önemli bir parçasıdır. Evinizde oluşturmak istediğiniz ambiyansı aydınlatmalar ile sağlabilirsiniz. Aydınlatma elemanları tıpkı diğer mobilya ve aksesuarlar gibi farklı dekorasyon stillerine sahip, farklı zevklere hitap eden ve en önemlisi de farklı ihtiyaçları karşılar şekilde tasarlanıp üretiliyor.

DETAYLARI GÖRÜNTÜLE

Hatay Parke Döşeme İşleri Antakya Defne Ahşap Laminat Parke

Evinizin karakterini belirleyen, mobilyalarınızın estetiğini ortaya çıkaran, tarzınızı yansıtan en önemli tasarım unsurlarından biri şüphesiz ki zemin döşemeleridir.

DETAYLARI GÖRÜNTÜLE